Ardomieji bandymai

Neardomieji bandymai

Ultragarsiniai bandymai

Radiografija

Bandymai magnetinėmis dalelėmis

Bandymai skvarbiaisiais dažalais

Sandarumo bandymai

Apžiūrimieji bandymai

Naujienos

2010 m. liepos 28 d. UAB „AF Inspection LT“ oficaliai pakeitė pavadinimą į „DEKRA Industrial“.

2010 m. kovo 25 d. Vokietijos kompanija DEKRA įsigijo 100% AF-Kontroll AB, kuriai priklauso ir UAB „AF Inspection LT“, akcijų.

2010 m. kovo mėnesį 12 specialistų buvo sertifikuoti pagal PNAEG (atominės energetikos taisyklės ir normos, Rusija)reikalavimus ir gavo ultragarsinių bandymų sertifikatus.

2010 m. kovo mėnesį 4 specialistai buvo sertifikuoti pagal PB 03-440-02 (slėginiai įrenginiai, Rusija) reikalavimus ir gavo ultragarsinių bandymų sertifikatus.

2010 m. sausio mėnesį gautas sertifikatas, patvirtinantis sėkmingą dalyvavimą Šarpio metalo smūginio tąsumo tarptautiniuose tarplabaratorinuose bandymuose.

2009 m. gruodžio mėnesį išplėsta ardomųjų (metalo kietumo matavimai Brinelio metodu, Šarpio metalo smūginio tąsumo bandymai ir virintinės jungties laužimo bandymai) ir neardomųjų (ultragarsiniai austenitinio plieno virintinių jungčių bandymai ir sandarumo bandymai) bandymų akreditavimo sritis pagal Lietuvos Respublikos standartus.

2009 m. lapkričio mėnesį gauti sertifikatai, patvirtinantys sėkmingą dalyvavimą mažai legiruotų plienų cheminių elementų procentinės dalies ir grūdelio dydžio nustatyme tarptautiniuose tarplabaratorinuose bandymuose.


2009 m. kovo - gegužės mėn. mūsų specialistai kartu su AF-Kontroll (Švedija) darbuotojais atliko Oskarshamn atominės elektrinės (Švedija) reaktorių kontrolės strypų ultragarsinius ir sūkurinių srovių bandymus.

2008 m. lapkričio mėnesį pradėtas Ringhals atominės elektrinės (Švedija)
2-o, 3-o ir 4-bloko reaktorių korpusų automatizuotų ultragarsinių ir sūkurinių srovių bandymų metodikos ruošimas kartu su AF-Kontroll įmone (Švedija).


2008 m. spalio mėnesį keturi specialistai buvo sertifikuoti pagal Nordtest/EN473 standartą ir gavo ultragarsinių bandymų antrojo lygmens sertifikatus.

Bandymai sūkurinėmis srovėmis

Sūkurinių srovių metodas skirtas paviršinių ir popaviršinių defektų aptikimui.
Šiuo metodu defektai dažnai aptinkami tiksliau nei skvarbiųjų dažalų ar magnetinių miltelių metodais. Daugeliu atvejų bandymus skvarbiaisiais dažalais ar magnetiniais milteliais galima efektyviai pakeisti sūkurinių srovių metodu.

Aptinkami:
- plyšiai;
- šlakai ir intarpai;
- nesulydymai ir nesuvirinimai;
- kiti defektai ir nevientisumai.

Sūkurinių srovių metodu bandome šilumokaičių vamzdelius (feritinius ir neferitinius), turbinų mentes, visų grupių potencialiai pavojingos įrangos ir konstrukcijų virintines jungtis ir pagrindinį metalą paviršinių ir popaviršinių
defektų nustatymui. Sūkurinių srovių metodu rūšiuojame metalus, matuojame metalų nelaidžių dangų storį.

Bandymams naudojame: Phasec 3D (GE Inspection Technologies),
ELOTEST B1 (Rothmans), MIZ-40 RFT (Zetec), MIZ-20 (Zetec) ir TC5700 (Zetec) prietaisus.

Bandymai atliekami rankiniu ir automatizuotu (naudojant manipuliatorius Rover) būdu.

Bandymai atliekami pagal standartus: LST EN 12084:2001+А1:2005,
LST EN 1711:2000, LST EN 1711/A1:2004.

Darbuotojai:
10 bandymų sūkurinėmis srovėmis 2 lygmens specialistų, sertifikuotų pagal LST EN 473 ir Nordtest reikalavimus.

Popaviršinis trūkis, aptiktas automatizuota sūkurinių srovių sistema TC 5700